O FIRMIE

Od 7 lat zajmujemy się kolportażem wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych. Ulotki dostarczamy sami, bez pomocy podwykonawców.

Kompleksowość usług

Gwarantujemy rzetelność i sumienność świadczonych usług. Oferujemy projekt oraz druk ulotki w konkurencyjnych cenach. Wspólnie z klientem wybieramy obszary dystrybucji, czas, liczbę powtórzeń oraz inne parametry akcji kolportażowej. Uwzględniamy charakterystykę grupy docelowej, oczekiwany efekt marketingowy i efektywność akcji. Szczególną uwagę zwracamy na jakość wykonywanych usług i terminowość w realizacji zamówień.

System kontroli

Każdy kilent codziennie otrzymuje raport o przebiegu akcji kolportażowej, która stale jest monitorowana przez naszych koordynatorów.

Piramida

Szybkość i dokładność

Na rynku działamy od 7 lat, dzięki czemu zatrudniamy tylko sprawdzonych i doświadczonych kolporterów, którzy doskonale znają specyfikę województwa pomorskiego, dzięki czemu nas klienci mają pewność, że powierzone materiały reklamowe dotrą na czas do precyzyjnie określonej grupy odbiorców.

Atrakcyjne ceny

Oferta cenowa ustalana jest indywidualnie z każdym klientem, uzależniona od nakładu materiałow reklamowych, obszaru kolportażu, terminu zlecenia oraz rodzaju dystrybucji.